11:18

НОВОСТИ ГОРОДА И РЕГИОНА

Баскетболисты «Днепра» на равных сражались с португальским «Спортингом»

БК «Днепр» провел второй матч в групповом турнире Еврокубка ФИБА.

Городской сайт уже сообщал о том, что в октябре днепряне по специальному графику сыграют все свои матчи групповой стадии. Все они пройдут на площадках соперников.

Вчера вечером БК «Днепр» провел вторую игру, в Лиссабоне с местным «Спортингом». Три четверти на площадке шла равная игра. И только в четвертой четверти «Спортинг» дожал наших земляков.

О ходе игры рассказали в БК «Днепр»:

«Дніпро - Спортінг 57:68 (15:21, 16:11, 16:17, 10:19)

Майже 32 хвилини на майданчику точилася рівна боротьба. Спортінг практично весь час був попереду на 3-5 очок, проте Дніпро далі своїх суперників не відпускав.

Португальці домінували в фарбі і на щитах, що давало їм можливість знаходити очки другого шансу та частіше ставати на лінію для пробиття штрафних. Дніпро брав своє за рахунок дальніх влучань.

За вісім хвилин до фінальної сирени Мішула забив свій єдиний триочковий, вивівши нашу команду вперед 52:51. Проте закріпити успіх не вдалося. Більше того, Дніпро пропустив ривок 17:0 за 5,5 хвилин, який став вирішальним в грі.

Найрезультативнішим гравцем нашої команди став Володимир Конєв, який набрав 11 очок, додавши до них ще п’ять підбирань та сім передач. 10 очок та чотири підбирання на рахунку Станіслава Тимофеєнка.

Наступний матч в Кубку Європи ФІБА Дніпро зіграє знову прои Спортінга 18 жовтня».