Нд, 19 травня 2024
18:12

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

УПЛ. Дніпро-1 - Кривбас 1:0. Зірковий час 18-річного Гаджиєва

На "Дніпро-Арені" зіграли один із найбільш інтригуючих матчів 27-го туру УПЛ. Четверта команда нинішнього чемпіонату приймала третю. Хоча команди перебувають поряд у турнірній таблиці, криворіжці випереджали дніпрян на 9 очок.

Нагадаємо, що гра першого кола завершилася розгромною перемогою підопічних Вернидуба - 3:0, пише UA-Футбол.

Вже зараз можна сказати, що друга частина сезону у підопічних Юрія Максимова явно не вдалася. Було втрачено багато очок у матчах, де "Дніпро-1" мав перемагати. За кількістю очок, перемог та забитих голів "Кривбас" на даний момент міцно утримує третє місце. У 2024 році підопічні Вернидуба програли лише "Шахтаря".

У господарів була суттєва втрата на цю гру, адже через дискваліфікацію не міг зіграти основний центральний захисник Едуард Сарапій. Таким чином, у центрі захисту сьогодні зіграв досвідчений захисник Володимир Адамюк. Також відзначимо появу у стартовому складі 18-річного нападника Раміка Гаджиєва та 19-річного Даніеля Ківінди. Перед самим матчем захворів Олексій Гуцуляк. У гостей немає дискваліфікованих футболістів, але є травмовані. Наприклад. не могли зіграти нападник Прінс Аду та голкіпер Андрій Кліщук.

Дніпряни уже в дебюті протистояння продемонстрували своє бажання грати з позиції сили. Проте, довести свої атаки до логічного завершення не вдавалося. В обох команд були суттєві проблеми з позиційним футболом. Боротьби вистачало, а ось моментів не було. Голкіпери відпочивали і насолоджувалися життям.

На 16-й хвилині вперше довелося вступати у гру Маханькову, коли він парирував удар з-за меж штрафної під дальню стійку від Ківінди. Молодий талант не побоявся взяти ініціативу на себе. Відповідальність за результат занадто тиснула на футболістів обох команд, які боялися помилитися. Гості взагалі рідко доходили з м'ячем до заключної третини поля. У підсумку, перший тайм завершився закономірною нульовою нічиєю. Хочеться ці 45 хвилин забути і ніколи не згадувати.

На початку другого тайму характер гри не змінився. Дніпряни намагалися хоча б щось створити біля воріт Маханькова, але помилки у заключній третині заважили їм. Здавалося, що гостей влаштовує нічия. Занадто пасивно сьогодні грали підопічні Вернидуба.

На 57-й хвилині все ж досягнули свого підопічні Максимова. Після передачі Рубчинського у дальній кут з-за меж штрафної влучив Гаджиєв - 1:0. Для 18-річного нападника це дебютний гол в УПЛ. Після пропущеного голу мали заграти активніше гості, але м'яч у них взагалі не тримався. Впевнено грали за рахунком дніпряни.

На 79-й хвилині гру зупинили через повітряну тривогу. Для матчів у Дніпрі це звичне явище. Після відновлення гри моментів не було. У підсумку, "Дніпро-1" закріпився на четвертому місці, а "Кривбас" вперше за два місяці програв.