Дніпро » Новини міста і регіону
Сб, 18 травня 2024
10:57

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Суперліга: БК «Дніпро» перемагає БК «Київ-Баскет» - попереду чвертьфінал чемпіонату

Суперліга: БК «Дніпро»  перемагає БК «Київ-Баскет» - попереду чвертьфінал чемпіонату

Для обох команд цей матч не мав жодного значення в розрізі турнірних розкладів. Проте ігри Дніпра із бджолами давно носять якщо не статус дербі, то точно принципових.

Сама гра видалася доволі рівною. Обидві команди протягом всього матчу обмінювалися мініривками по 4-6 очок. У Дніпра катастрофічно не летіло із периметра до великої перерви: всього одне влучання із 15 спроб.

Із початком третьої чверті кияни змогли відірватися у рахунку на 10 пунктів. На це дніпряни відповіли своїм ривком 14:2 і знову вийшли вперед. Під час цього спурту двічі з дуги забив Дубоненко, що виглядало майже дивом для Дніпра в цьому матчі. Загалом #11 добре вийшов з лави і набрав у підсумку 13 очок, забивши ще й переможний мʼяч наприкінці. Лава дніпрян сьогодні вчергове продемонструвала свою загальну якість, набравши 39 очок. Окрім Дубоненка слід відзначити ще й Тарасенка, який набрав 20 і в критичні моменти гри також двічі влучив з дуги. Для Олександра цей матч став другим в сезоні із 20+ очками. Перший - гра проти Киів-Баскета в першому колі.

В кінцівку гри Дніпро заходив із +8 в активі, проте пропустив черговий ривок суперника 0:6. Тут ось Дубоненко і забив свій найважливіший кидок в матчі із передачі Тимофеєнка - 74:70 за 20 секунд до сирени. Кияни забили ще, а Тимофеєнко реалізував один штрафний. При цьому Буренко, котрий сьогодні набрав 25, атакував на овертайм при рахунку 75:72 метрів в восьми, проте не влучив.

Київ-Баскет - Дніпро 72:75 (23:21, 17:15, 12:20, 20:19)

Дніпро закриває регулярку перемогою і вже готується до матчів на виліт. В 1/4 фіналу наша команда зіграє із Галичиною.