11:14

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

Суперліга: БК «Дніпро» впевнено перемагає БК «Старий Луцьк»

Суперліга: БК «Дніпро»  впевнено перемагає БК «Старий Луцьк»

Перші 15 хвилин гри пройшли за мінімальної переваги Луцьку у рахунку, проте останні пʼять хвилин першої половину Дніпру вдалося закрити ривком 18:7 і піти на велику перерву із перевагою у шість очок.

Вже із початком третьої чверті дніпряни почали формувати вирішальний ривок. За цю десятихвилинну підопічні Коваля шість разів (тричі - Закурдаєв) влучили з периметру. Різниця в рахунку підскочила до 12-14 очок і далі наша команда контролювала хід гри.

Остаточно дотиснути лучан вдалося вже у заключній чверті, коли захист Дніпра дав набрати супернику лише девʼять очок.

MVP: Особливо в плані скорінгу слід відзначити Закурдаєва із його 23 балами (5/8 дальніх) і, звичайно, Конєва. Діючий МВП Суперліги провів найрезультативніший матч в формі Дніпра, набравши 29 очок із відсотком реалізації кидків з гри 68.

Старий Луцьк - Дніпро 69:97 (19:18, 19:26, 22:28, 9:25)

Дніпро впевнено переміг і завтра закриє програму регулярки матчем із Київ-Баскетом.