Сб, 18 травня 2024
11:31

НОВИНИ МІСТА І РЕГІОНУ

БК «Дніпро» - володар Кубка України 2024!

"Дніпро" — володар Кубка України-2024 з баскетболу. Клуб здобув перемогу у вирішальній грі з "Прометеєм" — 65:64. Баскетболісти на своєму шляху здолали в Києві "Старий Луцьк" та "Київ-Баскет" відповідно.

Матч вийшов надзвичайно напруженим. Обидві команди багато боролися, багато помилялися, але подарували яскраві емоції.

«Дніпро» в першій половині доволі непогано відіграв у захисті. Єдине, з чим були проблеми, - штрафні кидки. «Прометей» до великої перерви 14 очок набрав саме з лінії.

Третя чверть стала фактично вирішальною. В середині десятихвилинки дніпряни зробили ривок 12:2 і вийшли на перервану у 9-12 очок.

Таку перевагу Дніпро тримав до заключних трьох хвилин гри. В якийсь момент Прометей не просто понісся вперед, а ще й став забивати з периметру. За 30 секунд до кінця гри при +4 у Дніпра здаля забив Клімов. Дніпряни у відповідь очок не набрали і той таки Клімов виконував кидок на перемогу з центра майданчика.

М'яч буквально на сантиметри розминувся із кошиком і Дніпро забрав свій пʼятий кубок.

Прометей - Дніпро 64:65 (8:16, 22:14, 16:27, 18:8)